Ponteo Bar & Bowling

Ponteo Bar & Bowling

PONTEO BAR & BOWLING

Miesto, kde to roztočíte

V mesiaci September 2018 bude Bar and Bowling  pre verejnosť otvorený v skrátenom režime:
PO – ST  zatvorené
ŠT 17:00 – 24:00 hod
PI 17:00 – 01:00 hod
SO 15:00 – 01:00 hod
NE 15:00 – 23:00 hod

Ponteo Bar & Bowling ponúka zážitok zábavy a vyberaných chutí. Zahrajte si bowling pri kvalitnej hudbe alebo si vychutnajte naplno športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Súčasťou Šport fan zóny sú 4 veľkoplošné obrazovky a pohodlné boxy, kde si s priateľmi môžete vychutnať napínavé športové prenosy pri pohári prémiových pív, vín a rumov. Aktívnu zábavu zaručene rozprúdi bowling so 6 profesionálnymi dráhami značky Brunswick so sedením alebo 2 biliardové stoly

Pri sledovaní zápasov, posedení s priateľmi či kolegami alebo pri hre si môžete pochutiť na gurmánskom jedle alebo sa osviežiť nápojmi z bohatej ponuky  PONTEO BAR & BOWLING MENU, KULINÁRSKEHO KALENDÁRA  , alebo  ŠTANDARDNEJ PONUKY našej reštaurácie.

V prípade firemných či rodinných osláv vám samozrejme ponúkame možnosť cateringu šitú na mieru. Priestor disponuje kapacitou  do 150 osôb. Je vhodný na organizovanie firemných a rodinných akcií, či narodeninových alebo detských osláv.

Zažite miesto, kde je tým pravým víťazstvom oddych a skvelá zábava.

 

FotogalériaRezervácia

 


Bowlingové dráhy

Šport fan zóna

Šport Fan zóna

 

Ponteo Bar & Bowling menu

Menu Ponteo Bar & Bowling

Biliard
Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.