Hotel****

Ponteo Activity Park Rusovce
[xyz-ips snippet=“avp“]

HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace – individuálne ovládaná klimatizácia – vlastné sociálne zariadenie – priestranný balkón – izbový trezor – televízor – minibar – telefón – sušič na vlasy – základná kúpeľňová mini drogéria – nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma – káva/čaj v apartmánoch zdarma – parkovanie zdarma – voľný vstup do fitness centra – zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie – room service – možnosť prístelky – detské postieľky zdarma – check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 


 

Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer


 

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu.

Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v Bar & Bowling a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.

Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.