Teambuildingové a kongresové programy

Teambuildingové a kongresové programy

Teambuildingové a kongresové programy
v štyle Ponteo

 Využite širokú a rozmanitú ponuku služieb nášho zariadenia Ponteo Activity Park a doprajte vašim zamestancom a kolegom spestrenie kongresu či netradičný teambuilding.

Nové teambuildingové a kongresové programy v Ponteo Activity Park sú zamerané na kombináciu športových aktivít, obľúbených tímových turnajov, doplnené skvelým jedlom a pitím a nakoniec zavŕšené  vytúženým relaxom  v príjemnom prostredí hotela Ponteo Activity Park ďaleko od vášho pracovného prostredia , v blízkosti nádhernej prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky a CHKO Dunajské luhy.

Prežite príbeh, kde sa práca spája s hrou.

 

FotogalériaReferencieRezervácia

 


teambuilding Zdravý chrbát

  Zdravý chrbát

Doprajte svojim kolegom a zamestnancom efektívnu metódu, ktorá prinesie nielen uvoľnenie, zábavu ale aj správne návyky.

Máte správne rozložené pracovisko? Kde máte počítač akú máte stoličku? Čo na to chrbát? Bolí vás krk či ruka?

Pomôžeme vám s týmito otázkami a dáme vám návod ako používať svoje telo pri práci.

Viac o programe

teambuilding Stenka

 Stenka

Stenka je jedinečný druh bojového umenia a systém sebaobrany. Doprajte svojim kolegom a zamestnancom vzrušenie z „bojových hier“, ktoré pripomínajú skôr detskú zábavu. Vo svojej podstate učia, ako ovládať svoje telo, zlepšujú reflexy a psychickú výdrž. Pri tom si precvičia ako sa brániť, chrániť si hlavu, kryť spolubojovníkov a zároveň sa vzájomne koordinovať.

Viac o programe

Teambuilding Ponteo

 Ponteo

Pohyb vo forme turnajov, či spoločnej aktivity tím zocelí a zároveň sa postará o príjemné spomienky. Máte radi pohyb no zároveň i wellness? Potrebujete to v tíme rozprúdiť a večer stráviť v nerušenej a uvoľnenej atmosfére?

Ponúkame Vám organizáciu eventov, ktoré toto všetko zaručia počas dvoch dní.

Viac o programe

Kongres program - Masáž

 Kongres program  – Masáž

Osviežujúca masáž krčnej chrbtice poteší kolegov hlavne pri celodennom sedení. Naši kvalifikovaní maséri môžu vďaka prenosnej masážnej stoličke masáž vykonať diskrétne v priebehu programu, alebo počas prestávok.

Cena masáže pre 1 osobu:
12 EUR/10 minút.

Program je potrebné rezervovať  vopred na eventy@ponteo.sk  

teambuilding program - Active relax

 Active relax

Odmeňte svojich zamestnancov kombináciou športových aktivít s príjemným relaxom.Pilates, joga alebo dynamický squashový turnaj  rozprúdi všetky bunky v tele. Masáže, sauna a vírivka na vonkajšej terase pri západe slnka pomôžu telo zregenerovať.  Príjemný večer môže byť korunovaný bowlingom  a vynikajúcim jedlom. Radi vám vyskladáme program podľa vašich požiadaviek.

Prehľad športových aktivít

Cena na vyžiadanie na eventy@ponteo.sk


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.