Ichtyoterapia

ichtyoterapia Ponteo

Ichtyoterapia

Krásna a jemná pokožka vašich nôh

Poznáte najlepších pedikérov na svete? Úplne ekologických, pracujúcich veľmi jemne a príjemne a hygienicky, 100 % nezávadných a bezpečných? Hovorí sa im aj Doctor fish, odborne Garra Rufa, druh rýb pochádzajúci z teplých riečnych tokov v Turecku.

V Ponteo vám ponúkame pedikúru rybičkami Garra Rufa, ktorá vašim nohám prinesie skvelý peeling a kvalitnú a účinnú mikromasáž. Kúpeľ pôsobí veľmi relaxačne a zanecháva pokožku nôh čistejšiu, hladšiu, jemnejšiu a zdravšiu.

Pacientom s kožnými problémami procedúru odporúča aj skúsený dermatovenerológ MUDr. Jana Chudíková z dermatolgického centra DermaCare.

 

Rezervácia

 


Ako to funguje?

Rybičky Garra Rufa bezbolestne svojimi neozubenými čeľusťami pokožku obrúsia. Ich ústna dutina produkuje enzým ditranol, ktorý ranku okamžite dezinfikuje a pomáha hojiť. Tieto rybky dokážu zmierňovať a liečiť kožné choroby ako atopický ekzém, akné, kožné plesne a psoriázu a zároveň vám spravia veľmi jemnú a dokonalú pedikúru a peeling.

Ichtyoterapiu však môžete využiť aj vtedy, ak nemáte vážne dermatologické problémy a hľadáte spôsob ako zjemniť pokožku tela, nadobro odstrániť zrohovatenú kožu na nohách, alebo ako si dopriať mikromasáž a dokonalý peeling celého tela.

 

Ichtyoterapia     30 min. procedúra (1x za deň)      10 EUR

 

 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.