Bowlingové dráhy

Ponteo bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Miesto, kde to roztočíte.

Aktívnu zábavu s rodinou, priateľmi alebo kolegami zaručene rozprúdi bowling so 6 profesionálnymi dráhami značky Brunswick s kvalitnou hudbou a hudobnou projekciou.

Ak vás už hra prestane baviť, môžete si s priateľmi  len tak posedieť v pohodlných boxoch alebo si pozrieť nejaký zaujímavý športový prenos v našej ŠPORT FAN ZÓNE.

Pri hre alebo posedení s priateľmi si vychutnajte naše gurmánske jedlo alebo si doprajte nejaký ten pohár prémiového piva, vína či rumu alebo miešaného nápoja. Môžete si vybrať z bohatej ponuky jedla a nápojov z   PONTEO BAR & BOWLING MENU , KULINÁRSKEHO KALENDÁRA , alebo ŠTANDARDNEJ PONUKY našej skvelej reštaurácie.

V prípade firemných či rodinných osláv vám samozrejme ponúkame možnosť cateringu šitú na mieru. Priestor disponuje kapacitou  do 150 osôb.

Je vhodný na organizovanie firemných, rodinných akcií, či detských a narodeninových osláv.

Zažite miesto, kde je tým pravým víťazstvom oddych a skvelá zábava.

 

FotogalériaRezervácia


 

Pravidlá bowlingu

Cieľom hráčov bowlingu je zhodiť hodom bowlingovej gule všetkých 10 kolkov, ktoré stoja vo vzdialenosti 18,5 metra rozostavané do rovnoramenného trojuholníka. Bowlingová guľa váži od 3,6 do 7,2 kg a práve jej správny výber je jedným z rozhodujúcich faktorov úspechu. Dôležitý je nielen priemer otvorov, ale aj vzdialenosť medzi otvormi pre prsty a pre palec. Pri bowlingu sa hrá na body a vyhráva ten, kto v hre dosiahne najvyššie bodové skóre.

Bowling sa považuje za zdravú, no nenáročnú pohybovú aktivitu, vhodnú aj pre deti a seniorov.

 


CENNÍK

Bowlingová dráha do 18 hod. 11,50 EUR/hod.
Bowlingová dráha od 18 hod. 16,50 EUR/hod.
deti do 15 rokov/do 17 hod. 7,30 EUR/hod.
Biliarový stôl 6,00 EUR/hod.
Premazanie dráhy 1,66 EUR
Zapožičanie topánok 1,16 EUR
Ponožky, 1 pár 2,50 EUR


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.