Víkendové obedy v Ponteo

Nedelne rodinne obedy

Víkendové obedy v Ponteo

Chcete tráviť so svojou rodinou viac času? Dochádza Vám fantázia čo v nedeľu pripraviť na obed? Doprajte si relax v kruhu najbližších a vychutnajte si spoločné rodinné okamihy pri kvalitnom nedeľnom obede v príjemnom prostredí reštaurácie Ponteo. K dispozícii je Vám

Po chutnom obede si môžete spoločné rodinné chvíle spríjemniť hrou v  Bowling centre. Milovníci prírody a lesa sa môžu vybrať na prechádzku do Rusovského lesoparku, k Čunovským alebo Rusovským  jazerám, vychutnať si prírodné krásy CHKO Dunajské luhy a prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky.
Aktivity v okolí

Každý víkend v čase od 11.00 do 15.00 h Vás pozývame do Ponteo na zvýhodnenú ponuku víkendových rodinných obedov.

Pri plne platiacom dospelom zákazníkovi /aspoň 2 chody z aktuálnej ponuky/ má 1 dieťa u nás 1 porciu z detského jedálneho lístka grátis, alebo50% zľavu na 1 porciu z aktuálnej ponuky jedálneho lístka a kulinárskeho kalendára. K tomu máte od nás  džbán citronády  a kávu pre rodičov zadarmo.


Možete si vybrať z našej širokej ponuky kulinárskych špecialít

KULINÁRSKY KALENDÁR

JEDÁLNY LÍSTOK

 DETSKÁ PONUKAMiesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.