Tréneri

ponteo osobny trener

Naši tréneri

Všetky skupinové aj individuálne cvičenia v Ponteo sa realizujú pod dohľadom kvalifikovaných a skúsených trénerov a inštruktorov. Z cvičenia tak nebudete mať len dobrý pocit, ale jeho pozitívny efekt pocítite aj na vašej kondícii a zdraví.

 


 

Ponteo Karol Szimandel

Karol Szimandel/TRÉNER TENISU

Absolvent FTVŠ UK v Bratislave so špecializáciou tenisový tréner a učiteľ telesnej výchovy. Trénerskej činnosti sa venuje už viac ako 15 rokov. Ako predseda Tenisovej akadémie Ponteo trénuje všetky vekové kategórie od detí po dospelých. Okrem toho pôsobí aj ako športový pedagóg v detskom súkromnom centre, kde deti pomocou pohybu a športu vedie k zdravému životnému štýlu.

 

Lucia Somogyiova Ponteo

Lucia Somogyiová/PILATES

Diplomovaný fyzioterapeut, Pilates Teacher, Bosu Teacher, niekoľkonásobná Majsterka Československa a Slovenska v šerme, oficiálny fyzioterapeut ženskej hokejovej reprezentácie roku 2013-2014. Pri hľadaní odpovede na otázku kde a prečo sa „pokazilo dokonalé telo“ narazila Lucia na Pilates, ktorý jej dáva odpovede na mnohé jej otázky a zároveň poskytuje návod ako telo správne vyladiť.

 

trener Ponteo Tibor Misutka

Tibor Mišutka/DEEP WORK

Tibor je trénerom I. triedy vo fitness a kulturistike. Má odbornú kvalifikáciu GOLD LEVEL inštruktor Schwinn cycling a je členom NATIONAL DEMO TEAM SLOVAKIA 2009.  Cvičí s s TRX, GYMSTICK, Kettlebells, Body Pump. Špecializuje sa na stabilitu, koordináciu, prácu s vlastnou váhou. Je odborníkom na športové masáže a venuje sa športovému poradenstvu.

 

Ponteo Adrian Gajdoschik

Adrián Gajdoschík/OSOBNÝ TRÉNER

Absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu so špecializáciou kondičný tréner.  Pôsobí v Národnom športovom centre ako analytik športovej prípravy a ako osobný tréner v Ponteo. Pri trénovaní klientov preferuje funkčný tréning a pomáha im pri formovaní postavy a rozvoji pohybových schopností. Pri tréningoch využíva pomôcky ako kettlebell, bosu a TRX.

 

Ponteo Lenka Jassikova

Lenka Jaššíková/AYFLY

Cvičenie AyFly ju sprevádza už od roku 2012, kedy si ho prvýkrát vyskúšala. Svojou rozmanitosťou a variabilitou ju toto cvičenie úplne pohltilo. Ako certifikovaná inštruktorka AyFly Training si svoju kvalifikáciu v roku 2016 rozšírila aj o certifikát kondičného trénera 1. stupňa a inštruktorku Schwinn Cycling Bronze level.

 

zuzana ruzova Ponteo

Zuzana Ružová/AYFLY

Od roku 2012 pôsobí ako certifikovaný inštruktor AYFly Training so špeciálnym zameraním cvičenie AYFly pilates, akrobatik, AYFly cvičenie pre mužov a deti. Zároveň absolvovala trénersky kurz I. stupňa vo fitnes, kulturistike a silovom trojboji.

 

Darina Trstenovič/BALANČNÉ CVIČENIE

Dvere do sveta športu jej otvorilo štúdium pohybovej kultúry. V roku 2001 absolvovala kurz kulturistiky a fitnes III. a neskôr aj II. triedy. Popri trénerstve absolvovala aj kurz lektorky aerobiku a má tiež dlhoročné skúsenosti v bosu, fit ball, aqua aerobiku a cvičenia pre tehotné. Pôsobí aj ako osobný tréner a výživový poradca.

 

Jan Debnar Ponteo

Ján Debnár/CHIKUNG

Cvičeniu Chikung a Taichi sa venuje od roku 2006 pod vedením Shaolinského laického mnícha 31. generácie Dr. Leunga (Shi DeLon) a jeho žiakov Jasona Deana (Shi XingLik), Colina Dempseyho (Shi XingGao), Alana McLeana (Shi XingLin) a Miroslavy Belanskej. Od roku 2016 vedie kurzy Chikung a Taichi v Bratislave a organizuje semináre, workshopy a tábory zamerané na Chikung a Taichi.

 

hana horvathova joga

Hana Horváthová/JOGA

Vyštudovala Fakultu telovýchovy a športu na UK v Bratislave. Po získaní certifikátu Slovenskej Asociácie jogy na jej výučbu si odborné vzdelanie v tejto oblasti rozšírila aj absolvovaním rôznych dodatočných kurzov a workshopov doma aj v zahraničí. Okrem toho je držiteľkou certifikátu na cvičenie Pilates a Pilates pre tehotné. Venuje sa poradenstvu zdravého životného štýlu.

 

Ponteo Janka Luptakova

Janka Luptáková/CVIČENIE MAMIČIEK S DEŤMI

Je certifikovaný pedagóg IDME (pedagóg detského vývinového pohybu). IDME je nenásilný prístup  kde sa pozornosť sústreďuje na každé dieťatko osobitne a s cieľom podporiť a utužiť aj celú rodinku. Počas cvičenia sa hráme za doprovodu riekaniek, pesničiek, tanca v skupinách s rôznymi pomôckami a hračkami. Absolvovala kurz Vzdelávanie detí predškolského veku a Ako sa hýbu bábätká vyvinuté Babyfitom.

 

Marek Rusyniak

Marek Rusyniak /BOJOVÉ UMENIE STENKA

Bojovému umeniu Stenka sa venuje od roku 2007 pod vedením majstrov Valerija Majstrovoja a Romana Gruzinova. Inštruktorský kurz získal vo Federácií Bojových Umení Moskvy v roku 2011 a od vtedy sa aktívne podieľa na mnohých medzinárodných sústredeniach a seminároch. Na majstrovstvách sveta 2016 v Moskve jeho tím získal 2. miesto v boji Stenka na Stenku.

 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.