Izby a apartmány

Izby a apartmány

Miesto, kde môžete krásne snívať

 Zabudnite na chvíľu na všetky starosti a každodennú uponáhľanosť. Nechajte sa rozmaznávať a vychutnajte si pocit pohody a neopakovateľnej atmosféry v hoteli Ponteo****. Ponúkame vám ubytovanie v moderných, štýlovo zariadených izbách príjemnej a útulnej pieskovo-béžovej farby. Kvalita poskytovaných služieb je pre nás neustály záväzok. Pre dokonalý pocit pohodlia si naši hoteloví hostia odteraz oddýchnu na nových kvalitných matracoch. Hotel Ponteo disponuje kapacitou 20 dvojlôžkových izieb a 3 apartmánov.

Vybavenie izieb
kvalitné matrace – individuálne ovládaná klimatizácia – vlastné sociálne zariadenie – priestranný balkón – izbový trezor – televízor – minibar – telefón – sušič na vlasy – základná kúpeľňová mini drogéria – nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí
Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma – káva/čaj v apartmánoch zdarma – parkovanie zdarma – voľný vstup do fitness centra – zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie – room service – možnosť prístelky – detské postieľky zdarma – check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

 

FotogalériaRezervácia

 


Dvojposteľové izby

K dispozícii sú pre vás double izby s manželskou posteľou alebo twin izby s oddelenými posteľami, v prípade potreby je možné do izby umiestniť prístelku.

 

Ponteo Activity Park izba 1

 

Apartmány

Naše štýlovo zariadené apartmány poskytujú luxusné ubytovanie pre náročnejších klientov. Pozostávajú z dvoch priestranných častí – spálňovej časti vybavenej manželskou posteľou a obývacej časti s gaučom a stolíkom, ktorú môžu hostia využívať ako oddychovú miestnosť. Do obývacej časti je možné v prípade potreby umiestniť dve prístelky.

 Počas pobytu je vám k dispozícii náš hotelový personál, ktorý s radosťou zabezpečí služby ako room service, wake up call či transfer na stanicu alebo letisko. Po dohode s personálom a v závislosti od obsadenosti kapacít je možný late check-out alebo early check-in zdarma.

Vďaka skvelej polohe v pokojnej lokalite na pomedzí 4 európskych krajín a súčasne v bezprostrednej blízkosti Bratislavy k nám nemáte naozaj nikdy ďaleko.

V prípade, že ste boli našim hosťom budeme vďační, ak nám pomôžete skvalitniť naše služby vyplnením a poslaním dotazníka spokojnosti na adresu info@ponteo.sk.


CENNÍK

 

Jednolôžková izba 69,00 EUR
Dvojlôžková izba 79,00 EUR
Apartmán 109,00 EUR
Prístelka 17,00 EUR
Miestny poplatok 1,70  EUR/osoba/deň
Raňajky 10,00 EUR/osoba
Poplatok za psa 12,00 EUR

 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.