Individuálne cvičenia

individualne_cvicenia

Individuálne cvičenia

 

Zlepšovať svoju kondíciu môžete v Ponteo nielen na obľúbených skupinových cvičeniach ale aj individuálne, pod vedením skúseného trénera. Ten vás naučí správnu techniku cvikov, vysvetlí aké cviky sú pre vás vhodné a naopak, ktorým by ste sa mali vyvarovať.  Odborné rady a skúsenosti trénera vám zaručene pomôžu na vašej ceste k lepšej kondícii a pevnému zdraviu.

Individuálne cvičenie si môžete rezervovať mailom na sportactivity@ponteo.sk, alebo telefonicky na čísle 02/20 90 90 16.

 


ponteo pilates

Pilates

 Cvičenie je zamerané na vyrovnávanie svalovej nerovnováhy medzi preťaženými a ochabnutými svalovými skupinami, vonkajšími a vnútornými, tzn. na uvoľnenie skrátených svalov a posilnenie oslabených. Dohodnite si individuálne hodiny s našou  inštruktorkou Luckou.

Viac  

XBody

Cvičenie s prístrojom XBody je jedna z najefektívnejších a časovo najúspornejších foriem cvičenia súčasnosti. Pomocou stimulácie svalov je možné dosiahnuť silnejšie napnutie svalstva ako pri vedomom vynaložení sily, čo nám umožňuje lepšie precvičenie svalových partií.

Viac  

_ponteo-individualne-cvicenia

Cvičenie s osobným trénerom

V Ponteo ponúkame služby osobného trénera, ktorý vám pomôže zostaviť osobný tréningový program. Adrián je aktívny športovec, ktorý sa venuje fitness a zdravému životnému štýlu.
Pomôže vám s formovaním postavy, naberaním svalovej hmoty, redukciou hmotnosti…

Viac  

 

 

 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.