Sauny a vírivka

Sauny a vírivka

Zabudnite na starosti a doprajte si relax

Chcete nájsť harmóniu tela aj duše, odpočinúť si a pri tom bez fyzickej námahy ulahodiť vášmu organizmu? Odporúčame vychutnať si relax v saunovom svete Ponteo. Blahodarné účinky fínskej, parnej či infra sauny s následným osviežením v ľadovej vode, to je tá pravá zdravá cievna gymnastika a pocit znovuzrodenia. Ako bonus si určite nenechajte ujsť poláskanie tela bublaním vodných prúdov v našej luxusnej vírivke na otvorenej terase s jedinečným výhľadom na okolie.

 

 

Rezervácia

 


 

Sauny

V našich saunách si príde na svoje každý. Máte radšej prehriatie tela v suchej fínskej saune, alebo blahodarné vplyvy parnej sauny, ktorá uvoľní telo i dýchacie cesty? Za vyskúšanie určite stojí aj ozdravné žiarenie infrasauny. Pravý účinok sauny podporí kúpeľ v ochladzovacom bazéne.

 

ponteo wellness relaxacna miestnost

Relaxačná miestnosť

Odpočinok po či medzi pobytmi v našich saunách, pokoj, uvoľnenie, rozjímanie, romantika… Ergonomicky tvarované komfortné ležadlá, prírodný dizajn priestoru, intímna atmosféra vo svetle horiacich sviečok… Takýto relax si predsa zaslúžite. Doprajte si ho v Ponteo.

 

virivka

Vírivka

Lahodné masírovanie tela vodnými prúdmi počas príjemného rozhovoru s partnerom či priateľmi. K tomu pohľad na západ slnka nad rovinatými pláňami podunajského kraja… Romantika, aká sa vám naskytne v našej luxusnej vírivke na otvorenej terase.

 

 


 

 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.