Bowling

ponteo bowling

BOWLING

Miesto, kde to môžete roztočiť

Bowling Ponteo Activity Park disponuje 6 dráhami značky Brunswick. Jeho súčasťou je zároveň posedenie s kapacitou do 150 osôb, vhodné pre organizovanie firemných a rodinných akcií, detských a narodeninových osláv, alebo zábavu s priateľmi.

Súčasťou Bowlingu je bar so sedením a 2 biliardové stoly. Ak si pri hre budete chcieť pochutiť na dobrom jedle môžete si vybrať z ponuky špeciálneho BOWLING MENU alebo ŠTANDARDNEJ PONUKY našej skvelej reštaurácie. V prípade firemných či rodinných osláv vám samozrejme ponúkame možnosť cateringu šitú na mieru.

Bowling je hra skutočne pre každého, a tým pravým víťazstvom je oddych a skvelá zábava.

 

FotogalériaRezervácia

 


Bowling Menu

Billiard

Pravidlá bowlingu

Cieľom hráčov bowlingu je zhodiť hodom bowlingovej gule všetkých 10 kolkov, ktoré stoja vo vzdialenosti 18,5 metra rozostavané do rovnoramenného trojuholníka. Bowlingová guľa váži od 3,6 do 7,2 kg a práve jej správny výber je jedným z rozhodujúcich faktorov úspechu. Dôležitý je nielen priemer otvorov, ale aj vzdialenosť medzi otvormi pre prsty a pre palec. Pri bowlingu sa hrá na body a vyhráva ten, kto v hre dosiahne najvyššie bodové skóre.


CENNÍK

 

Bowlingová dráha do 18 hod. 11,50 EUR/hod.
Bowlingová dráha od 18 hod. 16,50 EUR/hod.
deti do 15 rokov/do 17 hod. 7,30 EUR/hod.
Biliarový stôl 6,00 EUR/hod.
Premazanie dráhy 1,66 EUR
Zapožičanie topánok 1,16 EUR
Ponožky, 1 pár 2,50 EUR

 
Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.