Teambuildingové a kongresové programy v Ponteo

Teambuildingové programy v Ponteo

Teambuildingové a kongresové programy v Ponteo

 Využite širokú a rozmanitú ponuku služieb nášho zariadenia Ponteo Activity Park a doprajte vašim zamestancom a kolegom spestrenie kongresu, netradičný teambuilding, či skvelý vianočný večierok.

Nové teambuildingové a kongresové programy v Ponteo sú zamerané na odbúranie nahromadeného stresu, uvoľnenie sa a zrelaxovanie sa v príjemnom prostredí hotela Ponteo Activity Park ďaleko od vášho pracovného prostredia , v blízkosti nádhernej prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky a CHKO Dunajské luhy.

Prežite príbeh, kde sa práca spája s hrou.

 

FotogalériaReferencieRezervácia

 


Kongres program - Vykričte svoj stres

 Radosť sa hnevať

Silný zážitok a odbúranie  nahromadených emócií tým správnym smerom. Ponúkame vám unikátne cvičenie, ktoré je zamerané na uvoľnenie stresu, hnevu, agresie a frustrácie. Princípom je akustická a mentálna stimulácia nervových centier, pri ktorom dochádza k uvoľneniu emócií.

Viac o programe

Kongres program - Stres audit

Stres Audit

Ako stres ovplyvňuje náš život a výkonnosť? To všetko sa dozviete v rámci teambuildingového programu Stres audit. Ponúkame vám možnosť vyšetrenia stresovej odolnosti a úrovne prežívaného stresu. Prednáška Work-Life Balance odhalí, čo môže pre seba človek urobiť, aby dokázal optimalizovať svoje nastavenie. Ukážka relaxačnej techniky  zase poskytne návod ako je možné dopad stresu zmierniť.

Viac o programe

Kongres program - Active relax

Active relax

Odmeňte svojich zamestnancov kombináciou športových aktivít s príjemným relaxom.  Pilates, joga alebo dynamický squashový turnaj  rozprúdi všetky bunky v tele. Masáže, sauna a vírivka na vonkajšej terase pri západe slnka pomôžu telo zregenerovať.  Príjemný večer môže byť korunovaný bowlingom  a  vynikajúcim jedlom. Radi vám vyskladáme program podľa vašich požiadaviek.

Cena na vyžiadanie na eventy@ponteo.sk

Prehľad športových aktivít

Kongres program - Masáž

Kongres program  – Masáž

Osviežujúca masáž krčnej chrbtice poteší kolegov hlavne pri celodennom sedení. Naši kvalifikovaní maséri môžu vďaka prenosnej masážnej stoličke masáž vykonať diskrétne v priebehu programu, alebo počas prestávok.

Cena masáže pre 1 osobu:
12 EUR/10 minút.

Program je potrebné rezervovať  vopred na eventy@ponteo.sk  

Kongres program Meranie stresu

Kongres program -Meranie stresu

Balíček na spestrenie klasického kongresu, zaujme svojim netradičným programom. Ukážka úrovne stresu ale i možnosť jeho ovplyvnenia odhalí špeciálne vyšetrenie, ktoré analyzuje srdcovú frekvenciu.

Viac o programe

Sezónne špeciálne menu

Vychutnajte si gastronomické umenie naších kuchárov, ktorí  pre vás pripravili kulinárske sezónne špeciality z domácej kuchyne.

Zimné hodovanie


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.